Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Stypendium i nagroda Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkoły

10 października 2019 okazał się znaczącym w historii „Poligrafika”. Współpraca Dyrekcji oraz całej naszej Szkoły z Łódzkim Stowarzyszeniem Pomocy Szkoły zmaterializowała się w postaci miłej niespodzianki.
Podczas jubileuszowej 25. gali wręczenia stypendiów i nagród odbywającej się w Muzeum Miasta Łodzi, pierwszy raz w historii, uzyskaliśmy jednocześnie 2 wyróżnienia.
Uczennica naszej Szkoły Oliwia Kołacz uzyskała stypendium ŁSPS, a nauczyciel „Poligrafika” Wojciech Pilc – nagrodę ŁSPS.
Warto wspomnieć, że Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole jest organizacją pozarządową, która od 1990 roku prowadzi działalność wspierającą placówki oświatowe z Łodzi i z innych miejscowości naszego województwa oraz uczącą się w nich młodzież.
„Poligrafik” reprezentowany był przez wyżej wspomniane osoby oraz współautorkę sukcesu Dyrektor Irenę Maszkę.