Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Książka pod choinkę!

Zachęcam do kupienia książki ukochanej osobie, bo jak pisał Jerzy Szczygieł w „Nigdy cię nie opuszczę”-(…) świat w książkach bywa ciekawszy i lepszy niż ten prawdziwy(…)”

Propozycje pod choinkę:

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d…py wzięte”Joanny Mokost-Rykalskiej- zbiór dowcipnych felietonów, przy czytaniu których każda kobieta może się odprężyć i zrelaksować. Polecam, świetny prezent dla mamy!

Matki przodem. Jak wylądowałyśmy w ciemnej d…e”- kontynuacja bestsellera „Matka siedzi z tyłu”. Joanny Mokost-Rykalskiej Urocze przyjaciółki Joanny, postanawiają wyjechać na babski wypad, możecie mi uwierzyć na słowo, będzie zabawnie!

Serce jak smoła” Roberta Galbraita- książka zarówno dla fanów Rowling, jak i miłośników dobrego, klasycznego kryminału.

Czerwona ziemia” Marcina Mellera”- dobra sensacyjna książka i do tego afrykańska egzotyka, polecam!

Błyskawica. Historia Wandy Traczyk- Stawskiej” Michała Wójcika, to biografia żołnierza powstania warszawskiego. Piękna historia odważnej dziewczyny, dla której miłość do ojczyzny, to nie wytarty frazes.

Kraina marzeń” Nicholasa Sparksa”- losy dwójki młodych ludzi, których połączyła pasja do muzyki. Książka, dla tych, którzy lubią romantyczne historie.